Накреслити ламану: перша ланка-4см, друга-на 2 см довша за першу, третя- на 3 см коротша від

другої. Знайди довжину цієї ламаної.

Ответы на вопрос

Отвечает Милетич Ростислав.

4 см

---------------/5см

             /____3см______

4см+5см+3см=12см

Лінію креслиш будь-яку, з трьома відповідними ланками.

Отвечает Вишнивецкий Даниил.

Пошаговое объяснение:

AB = 4 см

BC = AB = 2 = 4 + 2  = 6 см

CD = BC - 3 = 6 - 3 = 3 см

ABCD = 4+6 + 3 = 13 см - длина ломаной - ответ.

Рисунок к задаче в приложении.

1 см - 2 клетки в тетради.