У першому ящику на 14 кг апельсинів менше, ніж у другому, і на 18 кг більше, ніж у третьому.

Скільки кілограмів апельсинів у всіх трьох ящиках разом, якщо в другому ящику їх 44 кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Манарбеккызы Аиым.
1) 44-18=26 (кг) - в першому ящику
2)26-18=8 (кг) - в третьому ящику
3)26+44+8=78 в трьох ящиках разом