вантажний автомобіль за 6 год. подолав відстань 240км.Скільки км проїде за цей час легковий

автомобіль,якщо його швидкість на 18км/год більша,ніж швидкість вантажного?

Ответы на вопрос

Отвечает Ворохов Илья.

Ответ:

348км.

Пошаговое объяснение:

1. 240:6=40(км\год)

2.40+18=58(км\год)

3.58*6=348(км)

Відповідь автомобіль проїде 348км за 6 годин.