розклади число 15 на три доданки так щоб коне наступне число було на 3 більше ніж попереднє . зроби

перевірку

Ответы на вопрос

Отвечает Малых Костя.

Ответ:

2+5+8=15

Пошаговое объяснение:

x+x+3+x+3+3=15

3x+9=15

3x=15-9

3x=6

x=6/3

x=2

2+3=5

5+3=8