у театрі глядачі заповнили всі 500 місць у партері й на балконах.У кожному із 19 рядів партеру було

20 глядачів,а в кожному ряді балкону-30.у скількох рядах розмістилися глядачі на балконі?

Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Юлька.
Это как понять ? 1334556

Отвечает Ахметов Мирас.
19*20=380
500-380=120
120/30=4