Розв'яжи одну із задач. Чи допоможе розв'язання цієї задачі розв'язати іншу задачу? Розв'яжи її.

Два автомолібі вирушили одночасно з двох міст і зустрілися через 3 години. Яка відстань між містами, якщо перий автолобіль рухався зі швидкістю 90 км/год, а другий -- зі швидкістю 80 км/год? друга задача Первий верстат штампує щогодини 90 деталей, а другий -- 80 деталей. Скільки деталей наштампують ці два рестати разом за 3 години

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Андрей.
1)3×90=270
2)3×80=240
3)270+240=510(км)
Відповідь :510км між містами