В одній школі є 5 початкових класів, а в другій 4. У кожному класі учнів порівну,а в усіх класах

навчаєтся 270 учнів. Скільки учнів навчвєтся в кожній школі

Ответы на вопрос

Отвечает Стрипа Юля.
5 + 4 = 9 классов всего 
270 / 9 = 30 учеников в каждом классе
5 * 30 = 150 учеников учатся в 1-й школе
4 * 30 = 120 учеников учатся во 2-й школе
Ответ 150 учеников,120 учеников