Күмістің екі қоспасынан үшінші қоспа дайындалды. Бірінші қоспаның массасы 50г, оның 60%-і таза

күміс, ал екінші қоспаның 80%- таза күміз. Олардың дайындалған үшінші қоспаның 64%-і таза күміс. Екінші қоспаның массасы неше грам? Теңдеу арқылы шығару

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Настя.

 x^{2}   \left[\begin{array}{ccc}1&2&3\\4&5&6\\7&8&9\end{array}\right]  x_{123}  \left \{ {{y=2} \atop {x=2}} \right.  \int\limits^a_b {x} \, dx  \lim_{n \to \infty} a_n   \left[\begin{array}{ccc}1&2&3\\4&5&6\\7&8&9\end{array}\right]