На одній полиці було 25 книжок , що на 9 книжок більше , ніж на другій , і на 7 книжок менше , ніж

на третій . скільки книжок було на трьох полицях разом ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Галяс Світлана.

Ответ:

73

Пошаговое объяснение:

вот


Отвечает Ыбырай Бейбарыс.

Ответ:

73 книг

Пошаговое объяснение:

25-9=16 книг на 2 полке

25+7=32 книг на 3 полке

25+32+16=73 книг всего на 3х полок