Допоможіть будь ласка) Дослідити функцію на монотонність !! y=x^4-4x


Ответы на вопрос

Отвечает Кунцевич Алексей.
Y`=4x³-4=4(x³-1)=0
x=1
           _                    +
---------------(1)---------------------
убыв          min  возр