сума трьох чисел дорівнює 78. Друге число у 8 разів більше від першого, а третє у 2 рази менше від

другого. Знайди ці числа

Ответы на вопрос

Отвечает Зубова Iнна.
Решение
Пусть x - второе число, тогда первое   \frac{x}{8} , а третье   \frac{x}{2} по условию задачи. Теперь можно составить уравнение:

 \frac{x}{8}+x+ \frac{x}{2}= 78

 \frac{x+8x+4x}{8}=78

13x=78*8

x= \frac{624}{13}

x=48  -  второе число   ⇒ первое   \frac{48}{8}= 6  ⇒

⇒ третье число   \frac{48}{2} = 24

Ответ: { 6 ; 48 ; 24 }