18червоних і9білих яблука розклади порівну на 3тарілки.по скільки яблук на кожній тарілки?розвяжи

двома способами

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

18 +9 = 27(ябл.)

27: 3 = 9(ябл.)

18: 3 = 6(ябл.) червоних

9 : 3 = 3(ябл) - білі

6+ 3 - 9 (ябл)

Пошаговое объяснение: