Щоб вивезти товар, який прибув на залізничну станцію ,потрібна 21 автомашина, вантажністю 2.5 т.,

Скільки потрібно автомашин вантажністю 3.5т? будь ласка, допоможіть ☺️

Ответы на вопрос

Отвечает Жайғана Назар.
21*2,5/3,5=6*2,5=15
Ответ: 15 машин