У Сашка 10 цукерок, а у Микити 6 цукерок. Скільки цукерок має віддати Сашко Микиті,щоб цукерок у

них стало порівну?

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Иван.
1. 10 - 6 = 4 (ц.) - різниця.
2 . 4 : 2 = 2 (ц.) потрібно відддати Сашку Микиті, щоб цукерок у них стало порівну. 
Перевірка:
Сашко (віднімання, тому що забираємо) -  10 - 2 = 8 (ц.)
Микита (додавання, тому що даємо) - 6 + 2 = 8 (ц.)
Відповідно:
8 цукерок = 8 цукерок.
Відповідь: 2 цукерки має віддати Сашко Микиті, щоб цукероу у них стало порівну. 
_______________________________________________________________♔ Сподобалася відповідь? Постав дякую і кращу відповідь! :) ♔
Отвечает Баринова Ангелина.
2 цукеркымае ввидаты
Отвечает Чупразова Цветана.
2 цукеркы мае ввидаты
Отвечает Савин Илья.
2 цукеркы мае ввидаты