Розвяжіть рівняння Якщо число 42,1 зменшити на невідоме число,а потім на отримане число зменшити

число 50,то одержимо 36,27 Знайти невідоме число

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Даша.
42,1-х-50=36,27
-х-7,9=36,27
-х=36,27+7,9
-х=44,17
х=-44,17