В куску було 20 м тканини. Від нього відрізали тканини 3 спідниці і 2 сукні. На одну спідницю

витрачається 1м 80см тканини, а на сукню 2м 60см. Скільки тканини залишилося в куску?

Ответы на вопрос

Отвечает Вешняков Матвей.
1м=100см
1м80см=180см
180*3=540 см - на спідн
2м60см=260см
260*2=520 см - на сукн
540+520=1060 см - потратили
20м=2000см
2000-1060=940 см = 9м 40 см - залишилося