В саду росте 1200дерев з них 65% яблунi. 25 %грушi, а решту,вишнi .скiлькi вишень росте в саду?


Ответы на вопрос

Отвечает Юрченко Никита.
1) 100% - 41% = 59% - вишень росте в саду.
2) 59% - 41% = 18% - більше вишень, ніж яблунь.
3) 54 : 18 = 3 (д.) - становить 1%.
4) 3 • 100 = 300 (д.) - росте в саду.
5) 3 • 59 = 177 (д.) - вишень росте в саду.
Відповідь. В саду росте 300 дерев, серед них - 177 вишень.