До обіду насос наказав 6000 л води, а після обіду- 4500 л води. Скільки годин працював насос до

обіду та після обіду окремо, якщо всього він працював 7 годин

Ответы на вопрос

Отвечает Буйлова Вероника.

6000 л - води накачав насос до обіду - за умовою задачі.

4500 л - води накачав насос після обіду, за умовою задачі.

7 годин - працював насос всьго, до обіду та після обіду, за умовою задачі.

6000+4500=10500 (л) - води накачав насос всього, до обіду та після обіду, за 7 годин, за умовою задачі.

Тоді:

10500 : 7 = 1500 (л) - води накачує насос за одну годину.

6000 : 1500 = 4 (години) - працював насос до обіду.

4500 : 1500 = 3 (години) - працював насос після обіду.

Перевірка:

4+3=7 (годин) - працював насос всього, за умовою задачі.

Відповідь: 4 години ; 3 години.