Кітапханада 5 мониторды токқа қосу үшін әрқайсысына теңдей 15 м сым қажет. 134 мониторды қосу

үшін 400 м сымжеткілікті ме?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лобенко Влада.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5мониторов-15м кабеля

1монитор-?м кабеля

134монитора-?м кабеля

Всего -400м кабеля

15÷5=3м-кабеля на 1 монитор

134×3=402м-понадобится кабеля

402-400=2м - кабеля не хватает