До млина привезли 58 мішків пшениці й 38 мішків жита.Пшениці привезли на 16 ц більше, ніж

жита.Скільки окремо кг жита і пшениці завезено,якщо всі мішки із зерном мали однакову масу?

Ответы на вопрос

Отвечает Лапчук Настюша.

10на скільки більше завезли мішків з пшеницею ніж з житом?

58-38=20

2)скільки важить 1 мішок

16ц=1600кг,тому

1600:20=80 кг 

3)скільки завезли у перший день

58*80= 4640кг

4)скільки завезли другого дня?

38*80= 3040 кг

Отвечает Аксёнов Саша.

 16ц=1600кг

58-38=20м- привезли больше пшеницы, чем жита

1600/20=80кг- в одном мешке

58*20= 1160кг- привезли пшеницы

38*20= 760кг- привезли жита

1160+760= 1920кг=19ц20кг- привезли всего зерна