Промінь ОМ проходить між сторонами кута АОВ, Який дорівнює 168 градусів .Відомо, що кут АОМ:кут

МОВ=3:4 .Знайдіть кути АОМ і МОВ .помогите пж ето геометрия 7 клас

Ответы на вопрос

Отвечает Мухитов Даулет.

3:4 берём за х ,получаем уравнение

3х+4х=168

7х=168

х=168/7

х=24

теперь находим углы

АОМ = 72

МОВ= 96    

Отвечает Ковбасюк Карина.

х - коєфіціент пропорційності.

Звідси кут АОМ=3х, а кутМОВ=4х. Так, як їх сума буде 168гр., то маемо рівняння:

3х+4х=168гр.

7х=168

х=24

Отже кут АОМ=3х=3*24=72гр.; кут МОВ=4х=4*24=96гр.

Відповідь: 72гр.;96гр.