Твірна конуса дорівнює L і утворює з висотою кут альфа. Об'єм даного конуса дорівнює... Допоможіть,

будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Зацаринный Никита.

Об’єм конуса = 1/3 П*R^2*H. З прямокутного трикутника, який утворився з твірної, висоти і радіуса, шукаєш за кутом радіус, R=l*sin альфа, а потім висоту Н=l*cos альфа. Підставляєш в формулу: V = 1/3 П l^3 sin^2 альфа*сos альфа.