Сторона основи правильної трикутної піраміди дорівнює 4sqrt{3} см, а висота - 7 см. Знайдіть площу

перерізу піраміди, що проходить через її висоту і бічне ребро.

Ответы на вопрос

Отвечает Ширинбекова Аружан.
√(4√3)²-(2√3)²=6 основание сечения
7 высота сечения
S=1/2*6*7=21 площадь сечения