Очень срочнооо....Одна сторона паралелограма на 3 сантиметра більша від другої,а його переметр

дорівнює 46 сантиметрів.Знайти сторони паралелограма.ОЧЕНЬ срочноооо.

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлева Оля.

Маємо паралелограм ABCD .Нехай сторона AB = x см, а сторона BC =(x +3) см.
Відомо, що периметр ABCD = 46 см, а формула P = 2(AB + BC).
Маємо таке рівняння :
46=2( x+ x+3)
2( x+ x+3)=46
4x + 6= 46
4x =46-6
4x=40
x =40:4
x=10
Отже, AB = CD =10 см, а BC=AD=(10+3)=13 см.
Відповідь:10см, 13см.