Номер 215помогите пожалуйстану и если можете то номера 215-220



Ответы на вопрос

Отвечает Ратникова Анастасия.

Пропорційно 1, 2,3. Позначимо невідому частину х. Сума кутів трикутника 180°. Отже:

х+2х+3х=180
6х=180
х=30
Кут пропорційний 1  х*1=30
Кут пропорційний 2  х*2=60
кут пропорційний 3  х*3=90

б)2, 3, 4
2х+3х+4х=180
9х=180
х=20
Кут пропорційний 2  2*20=40
Кут пропорційний 3  3*20=60
Кут пропорційний 4  4*20=80

в)3, 5, 7
3х+5х+7х=180
15х=180
х=12
Кут пропорційний 3  3*12=36
Кут пропорційний 5  5*12=60
Кут пропорційний 7  7*12=84

г)2, 3, 10
2х+3х+10х=180
15х=180
х=12
Кут пропорційний 2  2*12=24
Кут пропорційний 3  3*12=36
кут пропорційний 10  10*12=120

№216
Сума кутів трикутника 180
для даного трикутника гострі кути х та у. Отже:
х+у+90=180
х/у=4/5
х/у=0,8
х=0,8у
0,8у+у+90=180
1,8у=90
у=50 (перший гострий кут)
х=50*0,8=40 (другий гострий кут)

№217
Так само як і в 216 номері
х+у+90=180
Один кут більше за другий на 42°, тобто у=х+42
х+х+42+90=180
2х=180-90-42
2х=48
х=24 (перший кут)
у=24+42=66 (другий кут)

№218
Так само як інші.
перший кут  х
другий кут  у
третій кут  60°
Також за умовою у=2х
х+у+60=180
х+2х+60=180
3х=120
х=40 (перший кут)
у=2х=2*40=80 (другий кут)

№219
Перший кут х
Другий кут у
третій кут 50
х/у=5/8
х=0,625у
х+у+50=180
0,625у+у+50=180
1,625у=180-50
1,625у=130
у=80 (другий кут)
х=0,625*80=50 (перший кут)

№220
∠А+∠В=110    ⇒  ∠А=110-∠В
∠В+∠С=130
∠А+∠В+∠С=180
∠А+(∠В+∠С)=180 замість ∠А ставимо (110-∠В), замість (∠В+∠С) ставимо 130. Отримуємо вираз:
110-∠В+130=180
240-∠В=180
∠В=60
∠С=130-∠В=130-60=70
∠А=110-∠В=110-60=50