Дано трикутник ABC. Знайдіть сторону BD,якщо BC =3 см,AB=9 см,точка D належить стороні AC,до того ж

CD =1см,AD=8см//////////розв'яжіть будьласка даю останні балибільше немаю

Ответы на вопрос

Отвечает Стаева Ирка.

Ответ:

Розглянемо перевідника АВD,, в нім відома гіпотенуза 9 см і катет, що протилежить, дорівнює 1 см . Тоді по теоремі Піфагора 9^2=1^2+BD^2, отже BD^2 j÷81-1=80 80 - це це 64 плюс 16, витягаємо квадратний корінь і отримуємо 8 квадратних коренів ис- 4 точка а а це виходить 32 Тому я хочу запитати, ви не помилилися в умові ?