У правильній чотирикутній піраміді бічне ребро дорівнює 5 см, а висота 3 см. Знайти об'єм піраміди?


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Дарья.

формула вычисления объема пирамиды:V = \frac{1}{3} S h

площадь основая:S=5*5=25(см²)

h=3(см)

V=25(см³)