В трикутнику АВС медіани АД і СМ перетинаються в точці О, АД=12 см, СМ=18см. Знайти АОС, якщо

АС=11см. Допоможіть, будь ласка) Дякую)

Ответы на вопрос

Отвечает Левкин Даня.

Медіани в точці перетину діляться навпіл, АД = 12:3=4, СМ=18:3×2=12, периметр = 4+12+11=27