Знайдіть площу трикутника дві сторони якого дорівнюють 7 см і 8 см і кут між ними 60*​


Ответы на вопрос

Отвечает Михалюк Диана.

Ответ: Есть формула: S=1/2*ab* sin a

Объяснение:

S=7*8*корінь із 3 /2 * 1/2 = 14 корінь із 3