Площа бічної поверхні целіндра дорівнює площі його основи. Знайдіть твірну, якщо його діамеир

дорівнює 16 метрів

Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Викуля.

За умовою задачі Sб = Sосн, де Sб=2πrh (h=AD) і Sосн = πR²
Висота AD є і твірна циліндра.
Прирівняємо площі
2πrh = πr²
2h=r
h=r/2

Радіус основи АО = половині діаметру, тобто AO=AB/2 = 16/2 = 8м

Звідси h
h=r/2 = 8/2 = 4м

В-дь: 4 м.