Будь ласка допоможіть.Ось завдання:"Побудуйте рівнобедрений трикутник ,основа якого 6 см ,а кут при

основі 70градусів"Дякую.

Ответы на вопрос

Отвечает Игумнова Анастасия.
За наслідком з теореми про рівнобедренний трикутник: кути при основі рівні, Отже <B=<C=70 градусів
<B+<C=70+70=140 градусів
За теоремою про кути трикутника їх сума дорівнює 180 градусів
Отже <A=180-140=40 градусів
Відповідь <A=40 <B=70 <C=70