Дві сторони трикутника дорівнюють 20 см та 22 см, а висота, яку проведено до більшої з них,

дорівнює 15 см. Знайдіть висоту, яку проведено до меншої з них.

Ответы на вопрос

Отвечает Пугачёв Витя.
A1 =20 см 
a2 =22 см,
h2 =15 см
-----
h1 - ?
площадь треугольника
S = 1/2 a*h  - площадь не меняется
тогда
a1 h1 = a2 h2
h1 = h2 a2/a1 = 15 * 22/20 = 15 * 1.1 =16,5 см