Одна зі сторін паралелограма на 2 см менша за другу сторону.Периметр паралелограма дорівнює 20

см.Знайти сторони паралелограма. помогите 20 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Колымова Таня.
Паралелограм ABCD (BC||AD)
нехай сторона АВ дорівнює х см, тоді сторона ВС дорівнює (х+2)см
Равсd=2*АВ+2*ВС=2х+2(х+2)=20
2х+2х+4=20
2х=16
х=8
Отже, АВ=CD=8см
ВС=АD=8+2=10 см