Знайдіть катет прямокутного трикутника,якщо його гіпотенуза дорівнює 27см,а проекція шуканого

катета на гіпотенозу 3 смр

Ответы на вопрос

Отвечает Заварзина Эвелина.
ΔABC,<C=90,AB=27см,AH-проекция AC,AH=3см
AC²=AH*AB=3*27=81
AC=9см