Знайти площу трикутника,якщо дві сторони його відповідно дорівнюють 25 м і 40 м,а висота,опущена на

третю сторону,дорівнює 24 см

Ответы на вопрос

Отвечает Пирогова Саша.
ΔАВD. АD²=АВ²-ВD²=625-576=49; АD=√49=7 см..
ΔВСD. СD²=ВС²-ВD²=1600-576=1024; СD=√1024=32 см.
АС=АD+СD=7+32=39.
S(АВС)=0,5·24·39=12·39=468 см².