у трикутнику зі сторонами 7 см, 15 см, 20 см проведено бісектрису меншого кута. На які відрізки

бісектриса поділила меншу сторону?

Ответы на вопрос

Отвечает Мацкевич Ева.
Трикутник АВС, АВ=7, ВС=15, АС=20, в трикутнику проти меньшої сторони лежить меньший кут, СК-бісектриса, ВК=х, АК=7-х, ВК/АК=ВС/АС, х/7-х=15/20, 20х=105-15х, 35х=105, х=3=ВК, АК=7-3=4