Кінці хорди кола ділять його на дві дуги,градусні міри яки відносяться як 4 до 5 .Знайдіть градусні

міри цих дуг.!!Помогите плиззз!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
4  и 5 части круга.. На одну часть приходится 360/(4+5)=40град
Наши дуги 4*40=160град и 5*40=200град