КАТЕТИ прямокутного трикутника дорівнюють 5 см 12 см знайдіть косинус кута прилеглого до меншого

катета

Ответы на вопрос

Отвечает Капсалим Абылайхан.
1)12^2 +5^2=144+25=169(см^2)-квадрат гипотенузы.  2)/169=13(см)-гипотенуза. 3)5/13 =косинус меньшего катета.