Периметр рiвнобедреного трикутника дорiвнюэ 122 см,а основа 44см.знайдiть бiчну сторону


Ответы на вопрос

Отвечает Байбакова Виолетта.

Бічні сторони рівнобедреного трикутника рівні і дорівнюють а
Основа дорівнює b
P = a + a + b
а = (P - b)/2
а =(122 - 44)/2= 39 (см)