Радіус основи циліндра дорівнює 5 см, а його висота 3 см. знайдіть площу бічної поверхні циліндра.


Ответы на вопрос

Отвечает Katigrobova Nika.
Площадь боковой поверхности: Sб=C·h=2πR·h=2π·5·3=30π см² - это ответ.