Знайти сторони рівнобедреного трикутника якщо периметр дорівнює 50 сантиметрів а основа відноситься

до бічної сторони як 2:3

Ответы на вопрос

Отвечает Колосюк Лилия.
АВС-рівнобедрений трикутник. Нехай основа АС=2х тоді бічна сторона АВ=3х. Так як АВС рівнобедрений то АВ=ВС=3х
Знайдемо сторони  2х+3х+3х=50  8х=50 х=6.25
АВ=ВС=3*6.25 =18.75
АС=2*6.25=12.5
проверим  18.75+18.75+12.5=50 см.