Помогите срочно!!! 1)знайдіть градусну міру дуги кола ,довжина якої дорівнюе см,якщо радіус кола

дорівнюе 12 см 2)Висота рівнобедреного трикутника ділить його бічну сторону на відрізки завдовжки 1см и 12см ,рахуючи від вершини кута при основі .знайдіть основу даного трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлева Мария.
1) Из формулы длины дуги L = πRα / 180 определяем градусную меру дуги при известной её длине:
α =180*L / (π*R) = 180*π / (π*12) = 180/12 = 15°.
2) Высота равна √(13²-12²) = √(169-144) = √25 = 5.
Основа равна √(5²+1²) = √26 = 5.09902.