Периметр паралелограма дорівнює 32см. Знайдіть строни паралелограма, якщо одна з його сторін на 3

см більша за іншу.

Ответы на вопрос

Отвечает Сламхан Арсен.

P = 2(a+b)
За умовою, а = b + 3
Тоді
P = 2 * (b + b + 3) = 2 * 2(b+3)
b + 3 = P/4
b + 3 = 8 см
b = 5 см
Відповідь: 8 см; 5 см