Решите задачу,пожалуйста: "Катет прямокутного трикутника дорівнює 10 см, а його проекція на

гіпотенузу — 8 см. Знайдіть гіпотенузу цього трикутника."

Ответы на вопрос

Отвечает Су-Джин-Ю Ислам.

Квадрат катета дорівнює добутку гіпотенузи на проекцію цього катера на гіпотенузу. Якщо АВ - гіпотенуза, АС - катет, а АD - проекція цього катета на гіпотенузу, то отримаємо:
AC^{2}=AB*BD
Звідси знаходимо гіпотенузу
AB=AC^2:BD=10^2:8=100:8=12,5см

Отвечает Сычёва Елизавета.

Решение - в приложении