Знайдіть периметр трикутника, якщо дві його сторони дорівнюють 10 см і 15 см, а бісектриса кута між

ними ділить третю сторону на відрізки, менший із яких дорівнює 6 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Полосухин Артём.
См. фото
Пусть СD=х.
Свойство биссектрисы треугольника АС/АВ=СD/ВD,
15/10=х/6,
10х=90, х=9, СD=9 см.
ВС=6+9=15 см.
периметр равен 10+15+15=40 см.