Знайдіть кути рівнобедреного трикутника якщо один із нихна 18 менший від другого


Ответы на вопрос

Отвечает Амиров Михаил.
Сума кутів трикутника 180 градусів
Нехай 1 сторона х а друга х+18
Оскільки трикутник рівнобедрений , то
2х+х+18=180
3х=180-18
3х=162
х=162:3
х=54(бічні кути)
54+18=72(кут який лежить навпроти основи)