Маса чавунної кулі 10 кг, густина 7.2 г/см кубічні. Об'єм кулі приблизно = 1.4, знайти діаметр


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Ирина.

Обэм кулі дорівнює

V=\frac{4}{3}*\pi*R^3=\frac{1}{6}*\pi*D^3

Діаметр кулі дорівнює

D=\sqrt[3] {\frac{6*V}{\pi}}=\sqrt[3] {\frac{6*1.4}{3.14}} \approx 1.39