УКРАЇНСЬКОЮЗнайти кути трикутника АВС, якщо кут А на 15 градусів менший від кута В і в 3 рази

менший від кута С.РУССКИЙНайти углы треугольникаАВС,если уголА на 15градусовменьшеуглаВ ив 3раза меньшеуглаС.

Ответы на вопрос

Отвечает Рыбин Денис.

Нехай кут А– х,тоді кут В х+15°, а кут С 3·х, сума кутів трикутника 180°, складаємо рівняння х+х+15° +3·х = 180°, 5х = 180° - 15°, 5х = 165°, х = 165°:5, х = 33°.

 Відповідь: кут А = 33°, кут В = 33°+ 15° = 48°, кут С = 3·33° = 99°