Визначте кількість сторін правильного трикутника,в якому: а) центральний кут дорівнює 30 градусів

б) сума кутів дорівнює 1800 градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Медведев Влад.

1)  n = 360 / 30 = 12

 

2) 180 * (n - 2) = 1800

    n - 2 = 1800 / 180 = 10

    n = 10 + 2 = 12