1. В рівнобедреному трикутнику АВС з основою АВ cosA=0.8, а бічна сторона дорівнює 20 см. Знайдіть

АВ.А) 32 см; Б) 30 см;В) 12 см; Г) 16 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Аристов Савелий.
СН - высота
АН=AC*cosA=20*0,8=16
AB=2*AH=32